Фотостудії в місті Києв

Фотостудії, які зібрані на моєму сайті, підібрані виключно на мій смак, тобто це не всі студії, які є в місті. У деяких я була багато разів, а в деяких буду вперше, і можливо з вами. Важливо! У більшості фотографів немає своєї фотостудії, і тому вони так само і ви, приходять в орендовану студію в якості гостя. Це означає, що потрібно дотримуватися правил фотостудії, та запитувати наявність вільної дати / часу у фотографа і студіях – окремо.

Щоб забронювати бажаний час та дату в фотостудії, необхідно узгодити наявність вільного часу й у фотографа.

Всі фотостудії працюють за передоплатою, найчастіше в повній вартості. Зазвичай, щоб уникнути різних помилок / проблем, студію бронюю я, так легше і мені й вам. Але, якщо хочете, то можете забронювати й ви, зателефонувавши до студії телефоном, або перейшовши до них на сайт.

Інформація у мене на сайті достовірна, але через її періодичне оновлення на сайтах студій, вона інколи (це трапляється рідко) може відрізнятись з дійсністю.

Фотографії студій взяті з їх сайтів, не були зроблені мною особисто та можуть відрізнятися в залежності від відновлення інтер’єра фотостудії залежно від сезонності чи зміна дизайну. Для уточнення актуального інтер’єру вибраної вами фотостудії зв’яжіться зі мною будь-яким зручним для вас способом.

Сподобалися декілька фотостудій, але не впевнені яку вибрати?

Напишіть декілька рядків! Допоможу з цим та іншими питаннями

Зв’яжіться зі мною будь-яким зручним для вас способом
Догори